چهاردهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فراورده های لبنی و صنایع وابسته

بانک
تنظیمات متن

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فراورده های لبنی و صنایع وابسته صبح دیروز هشتم ابان ماه با حمایت و مشارکت بانک کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش اقتصادبانک، بانک کشاورزی ضمن حمایت از برگزاری این نمایشگاه، در قالب غرفه ای به مساحت 203 مترمربع به معرفی خدمات و محصولات خود پرداخته و برنامه های ویژه ای را در زمینه اطلاع رسانی، معرفی طرح های اولویت دار بانک، گزارش عملکرد بانک در بخش تسهیلات و بیمه ، برندینگ و ارائه دموی سامانه های بانک در بخش های اعتباری و نظارتی به بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

این گزارش می افزاید در غرفه بانک کشاورزی کارشناسان مجرب این بانک پاسخگوی پرسش های علاقمندان در زمینه اعتبارات، بیمه و بانکداری الکترونیکی هستند .

بر اساس این گزارش  نمایش تیزرها وکلیپ های برتر بانک ، توزیع لوح فشرده عملکرد بانک در بخش بیمه و بروشورهای اطلاع رسانی دو زبانه از دیگر فعالیت های غرفه بانک کشاورزی است.

شایان ذکر است این نمایشگاه تا تاریخ یازدهم ابان ماه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در بزرگراه شهید چمران برپاست  و غرفه بانک کشاورزی واقع در سالن 38 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود.